Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 04:04:15

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 112
Ukupno: 112
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Rangers - Crvena zvezda 1:0  (Pročitano 6238 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Avgust 15, 2007, 21:23:18 »


U trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona Crvena zvezda je poražena u Glazgovu od Rendžersa sa 1:0 ( 0:0 ). Minuti su delili „crveno-bele“ do cilja, a to je da ne prime pogodak na Ajbroks parku.

Zvezda je odigrala borbeno i čvrsto u odbrani dok je opet problem bila završnica napada. Izabranici Kosanovića nisu uspeli ozbiljnije da priprete uz to su dobili čak sedam žutih kartona.
Ni škoti nisu pružili dobru partiju ali su uspeli da pobede pogotkom rezervistre Naća Nova u 90 minutu.. Posle deganžmana golmana španac se dobro snašao u samom šesnaestercu i uspeo je da savlada Ranđelovića.

Rendžers se pokazao kao prosečna ekipa koja nije nesavladljiva ali je pogodak u 90 minutu dao veće šanse škotima.

Rendžers – Crvena zvezda 1:0 ( 0:0 )
Novo 90 minut

Gledalaca: 40.000
Žuti kartoni: Tutorić, Anđelković, Koroman, Rašković, Đorđević, Molina, Kastiljo

Rendžers: Mek Gregor, Haton, Vir, Kueljar, Brotfut, Hemdani, Ferguson, Tomson, Bizli ( 65. Novo ), Mek Kaloh, Darševil ( Kuzan 65 ).

Crvena zvezda: Ranđelović, Gaj, Tutorić, Anđelković, Bronovicki, Kastiljo, Lukaš, Milijaš, Koroman, Rašković ( 70. Molina ), F. Đorđević ( 83. Milovanović ). 
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2007, 13:57:57 »

Nedostatak iskustva, koncentracije, ali pre svega kvalitetnog napadača, koštao je Crvenu zvezdu poraza od Rendžersa (0:1) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Revanš je 28. avgusta na „Marakani“, a do tada će srpski tim morati da podesi nišanske sprave jer se u Glazgovu pokazalo da dobra igra, tačnije bolja nego na prethodnim utakmicama, ništa ne znači ukoliko se ne zatrese protivnička mreža.
Dragan Stojković, predsednik Crvene zvezde, bio je utučen zbog primljenog gola u 90. minutu, ali i ohrabren činjenicom da će se revanš igrati pred punom „Marakanom“.
- Ne znam dokle ćemo više doživljavati ovakve šokove. Prvo Strazbur, pa Liberec, sada Rendžers. Uf... - vrteo je glavom Stojković prilikom ulaska u avion na aerodromu u Glazgovu.
Izraz lica fudbalera Crvene zvezde, pa i samog predsednika kluba, tokom leta za Beograd pokazivao je znake zadovoljstva posle gostovanja u Škotskoj.
- Nema razloga da budemo nezadovoljni. Posle Levadije rekao sam da ćete vrlo brzo videti novu Zvezdu. Mislim da nismo zaslužili poraz jer smo bili bolji tim na terenu, pa čak i uigraniji od Rendžersa. Pokazali smo visok nivo tehnike, a zbog napretka u igri očekujem plasman u Ligu šampiona. Škotima neće biti lako na punoj „Marakani“.
Stojković je čestitao igračima na požrtvovanju u Glazgovu, ali im je i zamerio na opuštanju u finišu meča.
- Morali su biti koncentrisani do kraja utakmice jer činjenica je da bismo sa remijem znatno lakše došli do cilja. Ovako, u revanšu ćemo morati da jurimo pobedu, mada bismo svakako morali da pobedimo i da je ostalo 0:0.
Iako je svestan da Zvezdi nedostaje ubojiti napadač, predsednik crveno-belih je pohvalio igru mladog Filipa Đorđevića.
- Dobro se gradio, a primetno je i da je sve bliži golu. Siguran sam da će njegovi kvaliteti vrlo brzo doći do izražaja - konstatovao je Dragan Stojković.
Ognjen Koroman bio je, kao što se i očekivalo, najbolji u Zvezdinom timu na utakmici u Glazgovu. Vršilac dužnosti kapitena crveno-belih pokazao je da ima iskustva u utakmicama sa ostvrskim klubovima.
- I pored poraza, imamo pravo da se nadamo ulasku u Ligu šampiona. Rendžers je totalno nemoćan u organizaciji napada, mada mora se priznati da je to i naša boljka. Škoti su nas držali u zoni od 30 do 40 metara od njihovog gola, ali u Beogradu će biti sasvim drugačiji meč. Crvena zvezda je pred „delijama“ na „Marakani“ pobeđivala mnogo jače klubove od Rendžersa - podsetio je Koroman.
Mladi Filip Đorđević ni u Glazgovu nije uspeo da postigne prvi gol za Crvenu zvezdu. Fudbaler koji iza sebe ima tri evropske i jednu domaću utakmicu, imao je ozbiljnu šansu u 40. minutu.
- Stalno sam blizu, ali nikako da lopta uđe u mrežu. Ne da mi se da postignem prvenac. U Glazgovu smo pokazali da možemo da se borimo sa najvećim evropskim ekipama, preostaje nam samo još da ih pobedimo. Podrška Kosanovića i ostalih ljudi u klubu mi mnogo znači, tako da ću u svaki naredni meč ulaziti sa većim motivom i željom za golom - istakao je Đorđević.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2007, 14:49:03 »

j love zvezda
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2007, 14:55:50 »

j love zvezda

 Travka
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Avgust 16, 2007, 14:57:35 »

i banda
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Avgust 16, 2007, 18:35:19 »

Cao liga sampiona...
Sačuvana

Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Avgust 16, 2007, 21:32:34 »

HM ...
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2007, 03:07:45 »

Trebace vam neki motori za Naco Nova...
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Avgust 23, 2007, 16:22:44 »

Trebala sam da idem na utakmicu ali nemam kintu... jbg...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
sexylady
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Avgust 24, 2007, 19:12:57 »

Zvezda,i samo zvezda.........Samo je ona moja konstantna zivotna ljubav,ove ostale su sve prolazne.............hehehehe Kiss
Sačuvana

It`s better lose a lover,than love a loser..........................
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Avgust 26, 2007, 04:29:56 »

Svaka cast za toliku ljubav ali to vam nece pomoci protiv Rendzersa... Trebace vam neki motori da ih pohvatate na terenu...
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Avgust 29, 2007, 00:51:17 »

Hahahhahahaha... od lige sampiona ostade lepa uspomena na 91 hahahaahahah....
Sačuvana

Martinez
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Avgust 29, 2007, 08:34:32 »

Sad smo tek svesni koliko nas je upropastio onaj gol u 90.minutu.
Sačuvana

Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Avgust 29, 2007, 16:13:25 »

Hahahhahahaha... od lige sampiona ostade lepa uspomena na 91 hahahaahahah....

Jesi li jedva dočekao da se naslađuješ?
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Avgust 30, 2007, 13:56:30 »

Ja sam Zvezdaš,ali ne mrzim Partizan i navijao sam da ostane u Cup Uefa,ali eto...
Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM