Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 15:22:22

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 128
Ukupno: 128
Prijatelji
Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li citate KNJIGE???  (Pročitano 20068 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #60 poslato: Jul 11, 2008, 10:35:12 »

Freni i Zui je mnoooooooogo bolja od Lovca u zhitu...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
partibrejker
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 645



Pogledaj profil
« Odgovor #61 poslato: Jul 28, 2008, 02:19:36 »

kako kome : )
Sačuvana

Želim samo da sviram,da se otkačim i to je sve ,)
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: Septembar 20, 2008, 15:17:28 »

  Smiley volim čitat knjige, naročite one koje nam na zanimljiv način daju neku poduku. Sad ću dat samo neke od njih:

Smiley ka prvo tu je "Celestinsko proročanstvo" Jamesa Redfielda i nastavci

To je priča je o pustolovini jednog Amerikanca koji, progonjen od vlasti, kroz peruanske prašume i visove traga za neuhvatljivim drevnim Rukopisom. Tajanstveni Rukopis kroz devet uvida kazuje o novom razumijevanju koje će ljudima pomoći da povijesna zbivanja stave u kontekst vlastitih doživljaja, da shvate svijet oko sebe kao slijed neobičnih podudarnosti, da međuljudske odnose raspoznaju kao nepotrebnu borbu za vlast nad emocionalnom energijom, te da uvide kako će se sve to odraziti na nas i na naš život u vremenu koje dolazi.

Milijuni čitatelja širom svijeta doživjeli su devet uvida čitajući Celestinsko proročanstvo Jamesa Redfielda. Njegove fascinantne spoznaje o našoj kolektivnoj svijesti, o svijetu u kojem živimo i smjeru u kojem se razvijamo, potakle su čitatelje njegove knjige u više od četrdeset zemalja da prihvate iskustvo tajanstvenih podudarnosti, da osjete novo značenje svoje sudbine i spoznaju viziju svijeta koji se mijenja pred njihovim očima.

 Smiley"Tajna" Rhonda Byrne
Prije godinu dana raspao mi se život. Previše sam radila i iscrpila se, otac mi je nenadano umro, a odnosi s kolegama i voljenim osobama bili su poremećeni. U to doba nisam mogla znati da će se iz najdubljega očaja roditi najveći dar.
Dobila sam uvid u Uzvišenu Tajnu, tajnu života. Uvid sam dobila iz stotinu godina stare knjige koju mi je poklonila kćerka Hayley. Tajnu sam počela pratiti kroz povijest. Nisam mogla vjerovati da je toliko ljudi znalo za nju. Bili su to velikani povijesti: Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein.
U nevjerici sam se pitala: »Zašto svi ne znaju za tu tajnu?« Obuzela me žarka želja da Tajnu podijelim s čitavim svijetom te sam počela tragati za suvremenicima koji su upoznati s njome...

 Smiley "Kako misliti poput Leonarda da Vincija" -Michael J. Gelb

Genij se stvara, ne rađa. A ljudska su bića obdarena gotovo neograničenim potencijalom za učenje i kreativnost. Ova vam knjiga omogućuje da i vi otkrijete vlastite skrivene sposobnosti, izoštrite čula i oslobodite svoju jedinstvenu inteligenciju - slijedeći primjer najvećeg genija svih vremena, Leonarda da Vincija.

Kako to postići - objašnjava proslavljeni autor, Michael J. Gelb, koji je tisućama ljudi pomogao da obogate svoje umove kako bi postigli više no što su ikad pomislili da je moguće. Pozivajući se na Da Vincijeve bilježnice, izume i legendarna umjetnička djela, Gelb predstavlja sedam davinčijevskih principa - ključnih elemenata koji čine jednog genija - od 'curiosita', nezasitno znatiželjnog pristupa životu, do 'connessione', uvažavanja međusobne povezanosti svih stvari.

Sa Da Vincijem kao svojom inspiracijom, otkrit ćete jedan uzbudljivo nov način razmišljanja. I korak po korak, uz pomoć vježbi i provokativnih lekcija ovladat ćete snagom - i čudesnom znatiželjom - vlastitog genija, stječući takve sposobnosti koje mijenjaju život kao što su:

- rješavanje problema
- kreativno razmišljanje
- samoizražavanje
- uživanje u svijetu koji vas okružuje
- postavljanje ciljeva i životna ravnoteža
- uravnoteženje tijela i uma

         I Sofijin svijet je odlična knjiga i... ma ima ih puno da sad ne nabrajam, bilo bi lipo kad bi još netko ovde preporučija neku Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM