Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 14:30:19

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 84
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 65
Ukupno: 65
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Sa kog drveta ste pali...  (Pročitano 6907 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« poslato: Jul 03, 2007, 17:32:55 »

http://www.uputstva.co.yu/zanimljivosti/drvo/drvo.htm

he,he dobra je fora
Ja: LESNIK (Izuzetnost) - sarmantni, skromni, puni razumevanja, znaju da ostave utisak, aktivni borci za socijanu pravdu, omiljeni, osecajni, komplikovani ljubavnici, iskreni, tolerantni partneri, poseduju pravu predstavu o pravicnosti.

i mogu vam reci da je poprilicno tacno... Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2007, 17:40:57 »

MUSMULA (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe a pri tome nisu egoisti, vole da budu zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umetnici, strastveni, naglasenih osecanja, dobri pratioci, ne predaju se

Tachno je...
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jul 03, 2007, 17:42:43 »

LIMUN (Sumnja) - ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom, mrze svadju, stres i posao, ne vole dosadu i udobnost, blagi su i popustljivi, zrtvuju se za prijatlje, poseduju mnogo talenta, ali nisu dovoljno ambiciozni da ih poboljsaju, stalno jadikuju i kritikuju, veoma ljubomorni ali verni.


Veoma tacno....Smiley
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2007, 19:10:25 »

JAVOR (Nezavisnost) - neobicne osobe, izrazena moc izrazavanja i originalnost, bojazljivi i rezervisani, slavoljubivi, ponosni, sigurni u sebe, zeljni uvek novih iskustva, ponekad nervozni, dobro pamcenje, lako uce, obicno imaju komplikovani ljubavni zivot, vole da uticu na druge.

bogami tachno, ostah bez rechi...... WoW    
Sačuvana

MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jul 03, 2007, 20:48:29 »

Pa posto sam rodjena 12 oktobra predpostavljam da sam pala sa....
MUSMULA (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe a pri tome nisu egoisti, vole da budu zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umetnici, strastveni, naglasenih osecanja, dobri pratioci, ne predaju se.

dosta toga su pogodili...

Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jul 03, 2007, 22:48:48 »

ORAH (Strast) - nezavisni, cudni i puni kontradiktornosti, ceto egoisticni, agresivni, velikodusni, obrazovani, neocekivano reaguju, spontani, neograniceno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teski i cudni partneri, drugi ih retko vole, ali im se cesto cude, dobri stratezi, veoma ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.

hm...hm...ne znam bas! Huh?
Sačuvana

Nem@nj@
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 154



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jul 03, 2007, 23:56:54 »

PLATAN (Vernost) - jaki, misicavi, odgovorni, uzimaju sve sto im zivot pruza, zadovoljni, optimisticni ,lakomi za novcem i priznanjima, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikada nije dosta, verni, uvredljiv, nestalni, pedantni i bezbrizni.

Nasumice je skoro sve tacno...Cheesy
« Poslednja izmena: Jul 04, 2007, 11:21:12 CS Player » Sačuvana

..........
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jul 04, 2007, 00:34:59 »

ORAH (Strast) - nezavisni, cudni i puni kontradiktornosti, ceto egoisticni, agresivni, velikodusni, obrazovani, neocekivano reaguju, spontani, neograniceno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teski i cudni partneri, drugi ih retko vole, ali im se cesto cude, dobri stratezi, veoma ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.

Baš zanimljivo... ima istine u ovome
Sačuvana

issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jul 04, 2007, 04:39:32 »

MUSMULA (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe a pri tome nisu egoisti, vole da budu zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umetnici, strastveni, naglasenih osecanja, dobri pratioci, ne predaju se.


tachno!!! Grin
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Jul 04, 2007, 08:33:14 »

Jel to mene neko
MUSMULA (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe a pri tome nisu egoisti, vole da budu zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umetnici, strastveni, naglasenih osecanja, dobri pratioci, ne predaju se.


tachno!!! Grin
Jel mene neko to spominje>> ? Hehhe.Pa .To je sve tacno za mene!Al bas moje drvo me mrzi da trazim,zurim. Smiley
Sačuvana
Nem@nj@
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 154



Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Jul 04, 2007, 11:22:52 »

Jel to mene neko
MUSMULA (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe a pri tome nisu egoisti, vole da budu zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umetnici, strastveni, naglasenih osecanja, dobri pratioci, ne predaju se.


tachno!!! Grin
Jel mene neko to spominje>> ? Hehhe.Pa .To je sve tacno za mene!Al bas moje drvo me mrzi da trazim,zurim. Smiley

Ma nije, nego se ti zoves isto kao i ovo drvo
Sačuvana

..........
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Jul 04, 2007, 12:37:28 »

hrast...
hehe
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Jul 04, 2007, 17:39:46 »

ZBUN (dobar ukus) - hladna lepota, brinu se o svom izgledu i kondiciji, dobar ukus, nisu egoisti, cine sebi zivot sto moguce prijatnijim, vode disciplinovan zivot, od partnera traze priznanje i prijateljstvo, sanjaju o neobicnim ljubavnicima, retko su zadovoljni svojim osecajima, ne veruju skoro nikome, uvek su nesigurni u svoje sopstvene odluke, veoma savesni.


vode disciplinovan zivot?!?!
uvek su nesigurni u svoje sopstvene odluke?!?!
trazim repliku!!! 3min.  Grin
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Jul 04, 2007, 18:16:31 »

KESTEN (Iskrenost) - izrazito lepi, ne vole pritisak, pravicni, raduju se zivotu, zainteresovani, rodjeni diplomati, ali u drustvu osetljivi, cesto nesigurni u sebe, ponekad uobrazeni, osecaju se neshvacenim, vole samo jednom, imaju problema u pronalazenju partnera.

...skoro sve tacno...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jul 14, 2007, 17:44:19 »

BREST (Plemenitnost) - prijatne figure, odeveni sa ukusom, kazu glasno sta im ne odgovara, naginju tome da ne oprastaju tudje greske, veseli, vole da vode, ali ne i da nekome pripadaju, verni i iskreni partneri, vole da donose odluke za druge, plemeniti, sirokogrudi, veliki smisao za humor, prakticni...


ima tu istine.. Wink
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM