Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 18:47:34

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 106
Ukupno: 106
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ljubav... sve sto je vezano za nju...  (Pročitano 5610 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« poslato: Jul 01, 2007, 17:42:10 »

Evo, ovdje možete pisati sve što je vezano za ljubav....

Za početak, najbolji upadi:

1. Da li vjeruješ u ljubav na prvi pogled ili trebam opet proći pored tebe?

2. Jesi li vjernica? (Ona: Zašto?) Jer si odgovor na sve moje molitve.

 

3. Možeš li mi dati upute... do svog srca?

 

4. Jesu li te upravo izvukli iz pećnice? (Ona: Neee, zašto?) Jer si mi tako vruća.

5. Mozda nisam jak kao Schwarzenegger ili lijep kao Leonardo di Caprio, ali znam lizat kao Lassie .

6. Imaš li kartu? (Ona: Neee, zašto?) Jer sam se upravo izgubio u tvojim očima.

 

7. Je li ovdje zaista tako vruće, ili je to zbog tebe?

 

8. Hej, sjećaš se mene? (Ona: Neeee) Da, fakat, sreli smo se samo u mojim snovima.


9.Obleka ti je super, ali još bolje bi izgledala zgužvana pored mog kreveta.

10. Što želiš da ti poslužim za doručak?


11. Kad vidis neku žensku u kafiću uzmeš na šanku malo leda, odeš do nje i razbiješ ga, pa kazes: "Sad kad smo razbili led mogli bi se i upoznat."

12. Mala jel ti tata terorist?  (Ona: Neee, zašto?) Pa, ispala si prava bomba.

13. Jel te bole noge?  (Ona: Neee, zašto?) Jer si mi cijelu noć trčala kroz snove.

 

14. Ti mora da si mađioničarka?  (Ona: Neee, zašto?) Jer kad te pogledam, svi drugi nestanu.

15. Hej, jel znaš mozda kolko je sati??
- 1:15h
- Mislim da je vrijeme da se upoznamo...

 

16. Kada bih te pitao za sex, da li bi tvoj odgovor bio isti kao i na ovo pitanje?

 

17. Je li to sunce izašlo ili si mi se ti nasmijala?

 

18. Ako se ugrizem za usnu, hoćeš li me poljubiti da brže prođe?

 

19. Mogu li dobiti tvoju fotografiju? (Zašto) Da pokažem Djedu Božićnjaku što želim za Božić.

 

20. Imaš prekrasnog psa (ili nekog drugog ljubimca tijekom šetnje). Ima li možda telefonski broj?

 

21. Bolje da pozoveš vatrgoasce. (Zašto?) Jer ću se zapaliti od pogleda na tebe.

 

22. Jesi li ti izvanzemaljka? (Ona: Neee, zašto?) Jer si mi upravo otela srce.

 

23. Izgubila sam medeka s kojim spavam, možeš li ga zamijeniti večeras?

 

24. Bi li me zadržala kad bi te pratio do kuće?

 

25. Izgubio sam svoj telefonski broj. Možeš li mi dati svoj?

 

26. Lijepe hlače. Mogu li isprobati šlic?

 

27. Znam čitati iz dlana. Mogu li pogledati tvoj? (sugovornik pruža ruku, ispisuješ svoje ime i broj telefona) Gle, piše da ćeš me nazvati sutra.

 

28. Rođendan mi je. Može pusa? (Je li ti stvarno rođendan) Pa nije, ali može svejedno pusa?

 

29. Znam da je mlijeko prava stvar za dobro oblikovano tijelo, da mi je znati koliko si ga ti popila?

 

 

30. Debeli pingvin! (Štooo?) Samo sam htio reći nešto da razbijem led.

 

31. Toliko vremena provodiš u mojim snovima da bi ti trebao naplatiti stanarinu.

 

32. Znaš li koliko je težak polarni medvjed? (Ne znam, koliko?) Dovoljno da razbije led. Ja sam ....

 

33. Moje ime je .... Tek toliko da znaš što ćeš vrištati večeras.

 

34. Nasmiješi se... ako želiš spavati samnom.

 

35. Sjajno bi izgledala na mom jastuku uz ranojutarnje sunce.

 

36. Znaš li zašto je nebo danas sivo? (Ne, zašto?) Jer je svo plavetnilo u tvojim očima.

 

37. Možda nemam sposobnost da ispunjavam želje, ali svakako ću se potruditi da ti ispunim sve snove.

 

38. Čuo sam da se u očima ogledava ljepota duše. Tvoja mora da je predivna.

 

39. Jesu li te uhapsili danas? (Ne, zašto?) Pa zabranjeno je izgledati tako dobro.

 

40. Ne brini, neću te izdati! (Molim?) Pa na nebu je izdana tjeralica za anđelom br. 1.

 

41. Kako to da ja moram preći tisuću gora i mora da dođem do tebe, a ti se samo nasmiješ i tvoj sam?!

 

42. Kada bi uzela 11 ruža i s njima stala pred ogledalo, vidjela bi 12 najljepših stvari na svijetu.

 

43. Znaš nikad nisam vjerovao u ljubav na prvi pogled... Dok TI nisi ušla u prostoriju.

 

44. Bi li mi zamjerila kad bi ti rekao da imaš prekrasno tijelo?

 

45. Moj čarobni sat mi kaže da ne nosiš gaćice. Nosiš??? Onda mora da ide sat ranije.

 

46. Nešto nije u redu s mojim očima. (Što?) Ne mogu ih skinuti s tebe.

 

47. Da sam ja ti, proveo bi cijeli dan gledajući se u ogledalu.

 

48. Šta tako lijepa djevojka radi na ovakvom mjestu?

 

49. Bok, ja sam kradljivac i došao sam ti ukrasti srce.

 

50. Da li ti je otac bio lopov? (Ne, zašto) Jer je netko skinuo zvijezde s neba i stavio ih u tvoje oči.

 

51. Uštipni me. (Zašto?) Jer si tako prekrasna da mora da sanjam.

 

52. Novi sam u gradu. Možeš li me uputiti prema tvome stanu?

 

53. Jesam li te vidio na naslovnici Klika?

 

54. Nadam se da znaš postupak oživljavanja jer mi oduzimaš dah.

 

55. Možeš li me dotaknuti? (Zašto?) Da se mogu pohvaliti kako me je dodirnuo anđeo.

 

56. Tako si slatka da ću dobiti zubobolju.

 

57. Osjećam se kao Richard Gere stojeći kraj tebe, Zgodne Žene

 

58. Možeš li mi posuditi mobitel da javim mami da sam našao ženu svojih snova?

 

59. Možeš li mi posuditi mobitel da zahvalim tvojim roditeljima što su te napravili?

 

60. Je li boljelo kada si pala iz raja?

 

61. Bio si zločest dečko. Idi odmah u MOJU sobu.

 

62. Želiš li se igrati vatrogasca i ugasiti moju vatru?

 

63. Posegni za ceduljicom na njegovoj majci, pa reci: Baš kao što sam i mislila - made in heaven.

 

64. Mogu li te zavesti?

 

65. Znaš li koliko ima kosti u ljudskom tijelu? (reći će 206 ili ne znam) Želiš li još jednu?

 

66. Što ima 146 zuba i zadržava moćnog Hulka? (Ne znam) Zatvarač na mojim hlačama.

 

67. Budi moja ljepotica, a ja ću biti tvoja zvijer.

Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2007, 17:42:51 »

50 najj načina da kažete volim te:



Volim te" su riječi koje svatko priželjkuje čuti od voljene osobe, a ponekad ih je najteže izreći kad najviše volite jer se čine tako malima u odnosu na snagu ljubavi koju tog trena osjećate. Bacite pogled na naših 100 načina kako originalno možete "izreći" te dvije slatke male riječi.

 

1. Napišite na komadić papira i stavite na mjesto gdje ste sigurni da će naći (u rokovnik, u đep isl)

 

2. Pošaljite e-razglednicu ili e-mail

 

3. Ispišite poruku ketchupom na pizzi ili nekom drugom omiljenom jelu

 

4. Napišite na post-itu i zalijepite ga na ekran kompjutera (osobito dobro ako vam je partner computer-freak)

 

5. Napravite njegov omiljeni kolač i poruku ispišite šlagom

 

6. Poklonite mu privjesak za ključeve sa srčekom i natpisom (možete ga napraviti i sami)

 

7. Ako ste na plaži ili prirodu, poruku možete ispisati grančicom u zemlji/pijesku
sand

 

8. Zamolite ga da vam napuše balon na koji ste vi prethodno napisali "Volim te". Kad napuše balon, uočit će i poruku.

 

9. Ako vaš partner voli duga tuširanja dok se cijela kupaonica ne zapari, ostavite mu poruku na ogledalu. Prstom ispišite "Volim te", a kad se ogledalo zapari, poruka će se prikazati.

 

10. Kupite magnete sa slovima i poruku "ispišite" na hladnjaku, a onda ga, nakon nekog vremena, zamolite da vam donese sladoled ili neku drugu namirnicu iz istog tog hladnjaka.

 

11. Ako imate kućnog ljubimca, poruku možete staviti na vezicu koju ćete zakačiti ljubimcu oko vrata i čekati da je vaš partner pronađe.

 

12. Kupite malo plastično srce s natpisom Volim te, dobro ga operite i osušite, a zatim stavite u posudu za led da se zaledi. Kocku leda ubacite u partnerovo omiljeno piće.
strawberries

13. Pošaljite sms ili ostavite glasovnu poruku na partnerovom mobitelu.

 

14. Pripremite partneru pjenušavu kupku. Ubacite i patkicu na kojoj ste napisali te dvije male riječi...

 

15. Napravite kolačiće u obliku srca i na nekolicinu ispišite po jedno slovo da zajedno tvore "Volim te"

 

16. Ispišite ljubavnu poruku na intimnijem dijelu svog tijela prije nego što pokrenete ljubavnu igru...

 

17. Prstima ispisujte ljubavnu poruku na partnerovim leđima. Neka pogađa slovo po slovo.

 

18. U partnerov mobitel ubacite podsjetnik u neko doba kad niste zajedno. U podsjetnika, naravno, upišite ljubavnu poruku.

 

19. Na MP3 player mu ubacite par ljubavnih pjesama kojima mu želite poručiti koliko ga volite.

 

20. Pošaljite cvijet ili buket cvijeća dostavom, uz anonimnu romantičnu poruku.

 

21. Šapnite partneru te dvije male riječi na uho.

 

22. Poklonite partneru čokoladu u omotu na kojem je ispisano "Volim te"

 

23. Poklonite partneru plišanu životinju sa natpisom "Volim te"

 

24. Napravite seriju od sedam svojih fotografija. Npr. na svakoj možete imati jedan komad odjeće manje i drugo slovo - počinjete sa V, završavate sa E. Fotografije šaljite na mail svaki dan po jednu i to bezveznim redoslijedom. Kad primi zadnju, mora ih složiti logičnim redoslijedom - prema tome koliko komada odjeće imate na sebi - onda će i slova na slici  dobiti smisao - ispisati će poruku Volim te.

25. Napravite puzzle koje kad se sastave prikazuju poruku "Volim te". Svaki dan (nekoliko dana zaredom) ostavite partnernu po jedan dio puzzle.

 

26. Recite pjesmom - napravite svoj karaoke show i otpjevajte

 

27. Poklonite mu balon u koji ste prethodno ubacili desetak poruka sa razlozima zašto ga volite.

 

28. Šapnite mu na uho u rano jutro prije nego što otvori oči.

 

29. Ispišite ljubavnu poruku laticama na krevetu.

 

30. Ljubavnu poruku možete izvezati na jastučić koji ćete pokloniti partneru.

 

31. Napišite poruku na zidu - ako ste spretniji, to može biti crtež sa ljubavnom porukom ili jednostavno "Volim te" ispisano bojama za zid.

 

32. Partneru poklonite CD kompilaciju sa ljubavnim pjesmama koje izjavljuju ljubav - "I will always love you" i sl.

 

33. Otvorite blog, napišite par postova, stihova ili poruka kojima izjavljujete partneru ljubav, a zatim link pošaljite partneru.

 

34. Nacrtajte smiješni stripić kojim partneru izjavljujete ljubav - što lošije je sve nacrtano, to bolje...

 

35. Recite mu "Volim te" na 100 različitih jezika

 

36. Ljubavnu poruku možete ispisati i kamenčićima na travi - bilo u vlastitom vrtu, bilo u obližnjem parku prilikom šetnje.

 

37. Napravite veliki ljubavni poster na kojem ćete vašim zajedničkim fotografijama ispisati "Volim te" ili barem oblikovati srce.

 

38. Unajmite prijatelja da vas fotografira dok na pijesku ispisujete veliku ljubavnu poruku za svog partnera. Također vas može slikati i dok držite plakat na kojem piše "Volim te" isl.

 

39. Kasno navečer ili rano ujutro ostavite partneru papirić sa ljubavnom porukom zakačenu na pastu za zube ili ogledalo, tako da to bude prva stvar na koju ujutro naiđe.
candles

40. Uz romantičnu večeru uvijek idu i svijeće. Zašto ne biste onda malim lučicama ispisali "Volim te" pa večerali uz njihovu svjetlost?!

 

41. Svoju ljubavnu poruku možete ostaviti i na nekim neobičnim mjestima gdje partner to neće očekivati. Npr. pažljivo rastvorite omot od čokolade, ubacite ljubavnu poruku i natrag zatvorite omot. Neka čokoladu rastvori vaš partner.

 

42. Ako imate svoj vrt, pustite da izraste malo već trava, a zatim kosilicom oblikujte ljubavnu poruku.

 

43. Nije li romantično vidjeti urezana srca i inicijale na drvetu? Ali je ipak šteta uništavati drveće. Zato svoje srce i inicijale, te veliko "Volim te" urežite na običan drveni okvir u kojeg ćete potom staviti vašu zajedničku fotografiju.

 

44. Prenesite ljubavnu poruku putem Pictionaryija - ne znate kako se igra? Vrlo jednostavno. Vi zamislite nešto i počnete crtati na papiru. Partner mora pogađati.

 

45. Uz malo volje, ljubavnu poruku možete prenijeti i križaljkom koju ste sami napravili ili koju ste isprintali iz našeg Print-e-Raja .

 

46. "Volim te" možete reći i putem društvene igre Boggle - to je ona igra gdje slažete riječi od kockica.

 

47. Ljubavnu poruku otisnite na majici. To možete napraviti sami sa bojama koje možete nabaviti u hobi dućanima ili dajte majicu u foto radnju na tisak.

 

48. Isto možete napraviti i na šalici za kavu, ili setu šalica iz kojih ćete zatim moći svako jutro piti kavu.
coffee

49. Srce ili ljubavnu poruku možete nožićem izrezbariti u jabuci.

 

50. Ljubavnu poruku ispišite na stotinjak post-it-a i polijepite ih po cijelom stanu, u ladicama, ormarićima, frižideru, kupaoni...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2007, 17:47:27 »

 Pokloni prema horoskopskom znaku       PDF        Ispis        E-mail

astroBirate li poklon za Valentinovo, rođendan ili neku obljetnicu, obratite pozornost i na horoskopski znak vašeg partnera. Vjerovali u horoskop ili ne, možda vas ovi prijedlozi inspiriraju na onaj idealan poklon.

 

OVAN - energičnog Ovna povedi na sportske aktivnosti. Pokloni mu snowboarding, rafting ili paintball dan. Kad je riječ o samom poklonu, biraj originalne stvari. Nešto neviđeno, nešto što nitko drugi nema. Nije im važna cijena poklona, ali ne vole ni kopije. Kupujte unikate. S obzirom da veliku pažnju poklanjaju svom izgledu, nećete pogriješiti niti sa kvalitetnom kozmetikom. Pakiranje nije važno, ionako su prenestrpljivi za otvaranje poklona. Žele ga što prije vidjeti.

 

BIK - idealan poklon za ovog velikog gurmana horoskopa je gastronomski užitak za nepce u još neotkrivenom restoranu. Bikovi vole luksuz pa će ih privući i skupi pokloni.Vrlo su senzualni i stoga će ih jednako zadovoljiti i čokolada, cvijeće, čestitka i masaža (u kompletu, naravno). Ukrasni predmet za stan ili komad unikatnog, ručno rađenog nakita bit će također dočekani sa veseljem. Što god izabrali kao glavni dar, nemojte zaboraviti dodatke kao što su cvijeće i slatkiši te vrhunski upakirati poklon.

 

BLIZANAC - horoskopski vjetropir najviše će uživati u događaju. Odvedi ga na koncert, pripremi mu zabavu iznenađenja, izlet u nepoznato ili predavanje o vanzemaljcima. Sve što je novo i još neistraženo pruža mu priliku za dobru zabavu i bit će mu idealan i nezaboravan poklon. Blizanci su i veliki intelektualci, pa će uživati i u dobroj knizi. Ali bacite prvo pogled na njegove police, on ne čeka da mu se knjige kupe, velika je vjerojatnost da ima sve što je čuo da vrijedi pročitati. Jednako će ga razveseliti i pretplata na omiljeni časopis.

 

RAK - najveći emotivac u horoskopu uživat će u romantičnoj večeri za dvoje, raznježit će se na svaki cvjetak, pjesmicu ili bilo koju drugu sitnicu koju poklonite od srca. Večer će sa zadovoljstvom provesti na kauču uz dobar film i paket kokica. Ako se bavi nekim hobijem ili kolekcionarstvom, svakako povećajte njegovu kolekciju. Bit će oduševljen što ste pokazali interes za ono što ga zanima. Rakovima nije bitan sam poklon već kompletan čin poklanjanja, pa mu nemojte samo utrpati poklon u krilo već mu ga uručite uz par komplimenata, pričicu ili kratak govor.

 

LAV - kralj zodijaka uživat će u svemu dok god ga tretirate kao kralja. Stavite ga na pijedestal i divite mu se. Obasipajte ga komplimentima, poklonite mu nešto glamurozno. Šampanjac, fine cigare, izlazak u operu ili kazalište na neku gala premijeru... Poklon mu uručite teatralno, slaveći njegovu veličinu. Ako mu pripremate zabavu, pobrinite se da bude cijelo vrijeme u centru pažnje i naravno, na začelju stola.

 

DJEVICA - Djevicama su bitne sitnice. Mali pokloni koji ne moraju biti skupi, ali pokazuju da ste se sjetili. Također vole korisne poklone koje mogu iskoristiti u svakodnevnom životu. Obratite pažnju i na hobi kojim se bave. Ako vole cvijeće, kupite im lončanicu. Ako imaju vrt, cjenit će neki komad alata za vrtlarstvo isl.

 

 

 

VAGA - njima je sve dobro i zato s njima može biti najlakše i najteže. Jednako će im se dopasti knjiga, cd i cvijeće, kao i odlazak u kino, kazalište i koncert. Što god kupili ili napravili, oni će biti zadovoljni. Jedino, zaboravite na kič. Neka poklon bude jednostavan. Uživaju u iščekivanju i raspakiravanju, pa će ih najviše razveseliti više malih, uredno zapakiranih poklona.

 

ŠKORPION - njima je prilično teško nešto kupiti jer imaju specifičan stil i jak osjećaj za modu. Ako kupujete odjevni predmet, svakako neka bude original, nikako kopija. Zanima ih i misteriozno i nepoznato, pa će zanimljiva knjiga također biti dobar poklon. Sex im je vrlo važna stavka u životu, pa im poklonite neko neočekivano seksualno zadovoljstvo, neku novu sexy igračku ili luksuzno sexy donje rublje.

 

STRIJELAC - oni su veseli i zaigrani, a odgovara im sve. Što god im kupili, bitno je da zamotate u žarke boje ili poklonite na neki otkačeni način. Bit će oduševljeni i egzotičnim poklonima koje ste donijeli iz drugih zemalja. Veliki su putnici, pa bi idealan poklon bio i put na neku daleku destinaciju ili knjiga o dalekim zemljama.

 

JARAC - ozbiljni Jarci cijene dobru klopu i lijepo uređene prostore. Odvedite ga na ručak, šetnju botaničkim vrtom ili na neku zanimljivu izložbu. Kako bi razbili njegovu ozbiljnost, odvedite ga na dobru komediju. Što se poklona tiče, ne vole da se novci bacaju, pa im kupite nešto korisno što ste primjetili da treba. S obzirom da su često smrznuti, termofor u obliku srca ili fine, tople papuče bit će također dobro prihvaćen poklon.

 

VODENJAK - zanimljivo i novo - neka bude vaš moto kod odabira poklona za Vodenjaka. Novi cd njhove omiljene grupe, odlazak na kino predstavu nekog razvikanog filma, duhoviti pokloni namjenjeni isključivo provali smijeha i zafrkanciji ili osobni poklon koji će vas oboje podsjetiti na neki smješni događaj - samo su neki od idealnih poklona za ove veseljake. Ipak, pripazite da vaši pokloni ne budu trivijalni, oni moraju nositi neku poruku i razlog zbog kojeg ste izabrali baš njih. Neka se vaš Vodenjak osjeti posebnim jer ste poklon birali baš po njegovoj mjeri.

 

RIBA - osjećajnim Ribama svakako poklonite nešto što zrači osobnošću i kreativnošću. Za njih je, dakle, idealan poklon ono što ste sami napravili i u što ste unijeli mnogo truda i vremena. Za inspiraciju bacite pogled na naš Kreativni kutak.

Ribe također cijene umjetnost i duhovnost, pa će vrlo rado primiti set tempera za crtanje, knjigu poezije ili tečaj joge. Spa set za opuštanje, udobne papuče i set za aromaterapiju još su neki od idealnih poklona. Ribe uživaju u plavim bojama mora, pa neka na poklonu svakako dominiraju te boje.
 
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2007, 18:08:57 »

Nije lose ovo Emince... Smiley SuPer...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Jul 01, 2007, 18:31:34 »

PA, NARAVNO....
To sam ja...
ehehehe
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jul 01, 2007, 20:45:49 »

nema teoretske shanse da ovo chitam...
ONa copy/paste a meni ochi da propadaju dok chitam? Taj film nece da se snima...
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jul 01, 2007, 22:37:55 »


ŠKORPION - njima je prilično teško nešto kupiti jer imaju specifičan stil i jak osjećaj za modu. Ako kupujete odjevni predmet, svakako neka bude original, nikako kopija. Zanima ih i misteriozno i nepoznato, pa će zanimljiva knjiga također biti dobar poklon. Sex im je vrlo važna stavka u životu, pa im poklonite neko neočekivano seksualno zadovoljstvo, neku novu sexy igračku ili luksuzno sexy donje rublje.


uvijek to kazu za skorpione... hehehehe...
bas je fora sve.... Grin
svaka cast! Wink
Sačuvana

issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jul 02, 2007, 01:27:54 »

OVAN - energičnog Ovna povedi na sportske aktivnosti. Pokloni mu snowboarding, rafting ili paintball dan. Kad je riječ o samom poklonu, biraj originalne stvari. Nešto neviđeno, nešto što nitko drugi nema. Nije im važna cijena poklona, ali ne vole ni kopije. Kupujte unikate. S obzirom da veliku pažnju poklanjaju svom izgledu, nećete pogriješiti niti sa kvalitetnom kozmetikom. Pakiranje nije važno, ionako su prenestrpljivi za otvaranje poklona. Žele ga što prije vidjeti.


Je l` tako? Tako je! Smiley
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Jul 02, 2007, 01:29:53 »

VAGA - njima je sve dobro i zato s njima može biti najlakše i najteže. Jednako će im se dopasti knjiga, cd i cvijeće, kao i odlazak u kino, kazalište i koncert. Što god kupili ili napravili, oni će biti zadovoljni. Jedino, zaboravite na kič. Neka poklon bude jednostavan. Uživaju u iščekivanju i raspakiravanju, pa će ih najviše razveseliti više malih, uredno zapakiranih poklona.

Ovo je apsolutno tacno!!!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Jul 02, 2007, 10:36:03 »

HERHEHHEHEHEHEH,...
I za BIKA...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Jul 02, 2007, 10:52:15 »

evo ovo:

Učili su nas da je muškarac glava kuće, ali i da je žena vrat koji okreće tu glavu u pravom smjeru. Tko je gazda u vašoj vezi, saznajte ovdje.
http://www.flare.com/stylemakers/article.jsp?content=20040112_164927_3444
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Jul 02, 2007, 18:51:24 »

Mene mrzi da citam...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Jul 06, 2007, 10:39:15 »

Ne moras, samo reci koji si znak...
hehehehe...


Sigurno ste barem jednom čuli da ljubav ide kroz želudac. Da li je istina ili ne, ne znamo, ali večera u dvoje, napravljena na pravi način, može itekako začiniti vezu. Koliko znate o afrodizijacima koji se koriste pritom, možete saznati ovdje.
http://quiz.ivillage.com/love/tests/aphrodisiacs.htm
 
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Jul 06, 2007, 12:52:13 »

jesi ti informirana! blago tvom decku! hahahahhaa....
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #14 poslato: Jul 06, 2007, 13:09:31 »

hmmm...
Da ga imam...

Kako je prošao prvi spoj? Da li vaša potencijalna veza zaslužuje i drugi sastanak? Saznajte: http://quiz.ivillage.com/love/tests/rateyourdate.htm
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM