Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 04:03:21

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 90
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 115
Ukupno: 115
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: HOROSKOP  (Pročitano 12691 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
chokolina
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


~...NeMa KrIwCa Da Ga NiJe BoG kAzNiO...~


Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Jul 15, 2007, 17:48:43 »

Ewo jedna prichica... Grin

ZAGLAVLJENI U LIFTU

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Međutim, lift se zaustavlja između dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: - Šta mu bi? BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo! LAV: - Ma hajde, komšija, šta to pričate! Slučajno je stao. DEVICA: - Jaoj, gde baš sada! OVAN: - Da vidimo šta je (pritiska dugmiće). ŠKORPIJA: - Hej, komšija, nemojte tako jako! OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i čekamo? VAGA: - Komšija, smirite se! Nije vreme za svađu! DEVICA: - A to što smo zaglavljeni - nikom ništa. Znate li koji posao mene čeka? JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba! VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim. BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, biće veselo! RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je čak i zabavno! STRELAC: - Što da ne? Nećemo valjda da kukamo?

LAV: - Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat? VODOLIJA: - Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi. BIK: - Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje. OVAN: - Ma nemojte! Mislite da ću celu noć sedeti ovde? Ako neće milom, onda će silom (počinje da šutira vrata). VAGA: - Komšija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno! ŠKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi. OVAN: - Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe. ŠKORPIJA: - S tobom mogu da popričam i na jedan poseban način, a ako želiš, možemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se! RAK: - Kako da se smirimo? Evo, već pola sata stojimo ovde bespomoćni. DEVICA: - Tako je! Uopšte nismo svesni toga šta sve može da nam se desi. ŠKORPIJA: - Vi radite šta hoćete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu. RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugušićemo se čoveče! DEVICA: - Potražite otvor za ventilaciju, ovde više ne može da se diše!

OVAN: - Ma dajte da probam još jednom! SVI SEM STRELCA: - Ne! STRELAC: - Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izađemo iz lifta. JARAC: - Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir. RIBE: - Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta. VAGA: - Komšija, šta vi mislite o ovome? BIK: - Mene pitate? VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni. BIK: - Mene ništa ne pitajte. Sada je vreme ručku (vadi sendvič). Kad se najedem, onda ću da razmiljam o liftu. LAV: - Nemoguće! Baš sada ste gladni? BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.

BLIZANCI: - Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da delim? RAK: - Vi niste normalni! JARAC: - Komšija, pošto ste sredili sendvič, a rekoste da imate rešenje, da čujem. BIK: - Rešenje je jednostavno, čekaćemo dok ne stigne struja. (Lift počinje da se trese.) RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, šta je ovo? BLIZANCI I STRELAC: - Počinje prava zabava! VODOLIJA: - Našim mukama je došao kraj - stigla je struja. STRELAC: - Sada ćemo da izađemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.
Sačuvana

Nadjite mi dushu koja bol ne oseca,
ma dajte njoj, ewo dajte njoj
ono shto meni pripada.
Nadjite mi suze da se ne okamene,
kad na moje srce padnu
da ne zabole...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #31 poslato: Jul 15, 2007, 18:06:41 »

hehehe dobra fora  Grin Grin Grin Grin Grin
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Jul 15, 2007, 23:52:56 »

Smiley
Sačuvana
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: Jul 16, 2007, 12:59:14 »

pa ja kao ovan potpuno bih isto reagovala... Cheesy
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Jul 16, 2007, 13:59:52 »

hahahahaha...bas je fora! Grin
Sačuvana

jonika
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Jul 16, 2007, 16:27:16 »

extra fora
pomalo i istinito
Sačuvana

Covek ne umire onda kada prestane da dise, vec kad ne moze da zavoli vise!!!
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: Jul 16, 2007, 17:21:29 »

hahahahaha...bas je fora! Grin

hahaha ... tako i ja mislim ...
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
gruvlada
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Jul 24, 2007, 20:04:08 »

horoskop je super bas mi je sve pogodjeno
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM