Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 03:48:31

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 110
Ukupno: 110
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: KOCOBO  (Pročitano 15634 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #45 poslato: Jul 06, 2007, 11:04:41 »

Glasao sam. Ipak, Kosovo je srce Srbije!!!
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #46 poslato: Jul 06, 2007, 12:47:38 »

SVAKO SVOJE...
hehe
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Avgust 09, 2007, 00:25:58 »

za sada ima 61,671 "potpisa"
Sačuvana
intro
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 277


:)


Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Februar 01, 2008, 02:33:51 »

Kasnim,ali sam ipak glasala.
A sto se tice toga da neki jedva cekaju da se odvoje od Srbije,nije tacno...Moja porodica je sa Kosova,i zivot bi dali da mogu da se vrate dole...
Sačuvana

...vrlinu da prepoznam,kod sebe i kod drugih,da naucim da volim,da prastam i da delim...
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2008, 11:13:33 »

KOSOVO JE SRBIJA al na papiru samo.....kad to nas narod shvati videce da je bolje da postane nezavisno i bilo bi bolje da se borimo za bolji zivot srba dole a ne da gledamo tu teritoriju.......jer ako kosovo ostane u sastavu drzave oni siptari ce se namnoziti da ce uskoro traziti  i nis i okolinu a to sigurno necemo
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #50 poslato: Februar 02, 2008, 05:37:54 »

Dečko... Ako ona budala priča te gluposti nisi i ti dužan da ih ponavljaš kao papagaj. Što se ti ne odrekneš tog grada i kraja u kome si rođen? A? Da te neko iseli odatle, pod pretnjom oružja, a? Što ne odeš negde drugde, ili još bolje da te izbace iz tvog grada, pa onda da se nastaniš negde drugde, gde će da te ubeđuju kako je to bilo dobro za tebe!? Jel Vi ljudi slušate malo šta pričate? Ko će normalan, da se odrekne svog rodnog mesta, kuće, domovine? O čemu priča taj narkoman? Za njega je to možda normalno, on osim beogradskog asfalta nigde nije ni promolio nos. I sad će on da se odriče Kosova... Jel mu ga je neko dao, pa da ga poklanja? Nek pokloni one tri ulice u kojima se vrti čitav život... I o kom boljem životu Srba pričaš, ako oni nemaju nikakve teritorije? He he... Vi ste se nešto preračunali tu, izgleda...
A za Niš se ti ne sekiraj - ja sam tu. angel
I još nešto... Sve možeš da mi uradiš, i kažeš, ali NE DIRAJ MI KOSOVO.
« Poslednja izmena: Februar 02, 2008, 05:55:01 ZenTale » Sačuvana

djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Februar 02, 2008, 15:06:44 »

Zen..ne ponavljam nicije reci jer me bas briga sta ceda kaze mene zanima sta je REALNA situacija..nisam ja za iseljavanje tih ljudi ja sam rekao "za bolji zivot ljudi" mislio sam na KOSOVU a ne da ih iseljavamo ili da ih neko izbacuje trebali bi se politicari boriti ZA LJUDE a ne za *eb*nih 15% teritorije
nije tema Ceda niti on ima bilo kakve veze sa tim, moze on da prica sta god oce al kad ga niko ne zarezuje ni 5%.......
jbg bio sam tamo letos i video sam da je dole katastrofa ali delom i NASOM KRIVICOM jer smo pre petnaest godina doseljavali siptare i onda ih zajeb.... i eto sad problem i sta ima 2mil siptara i 100 000 Srba ako ih uopste ima toliko....i za to treba da se borimo da prekinemo mrznju medju njima i oni prema nama...ovde u Srbiji ljudi misle da svi koji nisu Srbi(nac.manjine) nisu normalni ili nisu ljudi veruj mi to sam iskusio na sebi(Madjar sam vecim delom porekla) e dok to neresimo Kosovo nece biti Srbija ma koliko mi to zeleli
« Poslednja izmena: Februar 02, 2008, 15:09:39 felixiveca » Sačuvana

whoever does not try does not learn
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Februar 02, 2008, 15:35:58 »

mislim da jako nisi u pravu ... prvo - uopste nismo MI doseljavali siptare (zna se ko je!!) i to sigurno nije bilo pre 15 godina nego pre duplo toliko vremena ako ne i vise ... to da ljudi ovde misle za sve koji nisu Srbi da nisu normalni , barem u mom slucaju , a i u slucaju sa mnogim ako ne i svim ljudima koje znam , nije istina !! prema svakome se treba ponasati onako kako je zasluzio i u pojedinacnim slucajevima , a i u odnosima prema drugim narodima !! Zasto bi se mi mirili sa siptarima kada oni nece sa nama i pri tom konstantno "provociraju" , na svim nivoima !! preko nekih stvari se ne moze i ne sme preci !!

Sta je resenje za Kosmetsko pitanje ?? na zalost ne znam , ali znam da nezavisnost sigurno nije !!! pogotovu zbog tog naroda dole kome posle toga sigurno nece biti bolje!!
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: Februar 02, 2008, 15:46:45 »

pa blago tebi sto zivis u dobrom okruzenju....e pa zar je to sustina resenja na kosovu da se prekinu sukobi i nadje neki kompromis sa obe strane?po meni tesko cemo da nadjemo neki kompromis jer nijedna strana nece ni milimetar da se pomakne
najbolje resenje da sever kosova bude Srbija a jug da postane nezavisno jer kosovo nije spremno da bude drzava(bez snaga iz UN-a i ostalih) a opet najgore resenje je zamrzavanje stanja na 5-10-15godina to je najgore sto moze da se uradi jer Srbija realno dole nema skoro nikakvu vlast......
Sačuvana

whoever does not try does not learn
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Februar 02, 2008, 16:07:28 »

sustina je da se tom narodu dole i Srpskom i Albanskom nekako omoguci bolji zivot ! kako ? Jbg , ne znam ! ponavljam nece oni bolje ziveti posle eventualne nezavisnosti ! dole je beda , a beda ne bira po nacionalnosti! Ali takodje znam da nas shiptari mrze iz sve duse , cak i vise nego mi njih! Oni nece da im mi pomognemo! Podela Kosova ? Na zalost mozda i naj bolja varijanta za nas! ali uz otplatu za sve sto smo mi kao drzava napravili dole (neka plati onaj koji prizna tu nezavisnost) i referendum u Rep. Srpskoj !!!
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Februar 02, 2008, 17:22:18 »

slazem se sa ovim pretezno sem ono za Rep Srpsku
jesi li ti bio u albaniji? e u Tirani ti je skroz drugacije tamo te ljudi kulturno prime, jako su gostoljubivi i kulturni i prijatni bez obzira sto si iz Srbije i nemaju nista protiv tebe a na kosovu su da ne kazem olos i onaj nizi sloj Albanskog drustva e u tome je problem....
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #56 poslato: Februar 02, 2008, 17:31:25 »

Zen..ne ponavljam nicije reci jer me bas briga sta ceda kaze mene zanima sta je REALNA situacija..nisam ja za iseljavanje tih ljudi ja sam rekao "za bolji zivot ljudi" mislio sam na KOSOVU a ne da ih iseljavamo ili da ih neko izbacuje trebali bi se politicari boriti ZA LJUDE a ne za *eb*nih 15% teritorije
nije tema Ceda niti on ima bilo kakve veze sa tim, moze on da prica sta god oce al kad ga niko ne zarezuje ni 5%.......
jbg bio sam tamo letos i video sam da je dole katastrofa ali delom i NASOM KRIVICOM jer smo pre petnaest godina doseljavali siptare i onda ih zajeb.... i eto sad problem i sta ima 2mil siptara i 100 000 Srba ako ih uopste ima toliko....i za to treba da se borimo da prekinemo mrznju medju njima i oni prema nama...ovde u Srbiji ljudi misle da svi koji nisu Srbi(nac.manjine) nisu normalni ili nisu ljudi veruj mi to sam iskusio na sebi(Madjar sam vecim delom porekla) e dok to neresimo Kosovo nece biti Srbija ma koliko mi to zeleli
Felixe, biće mi drago da sam se prevario i da ti ipak imaš SVOJE mišljenje. Ovaj post mi uliva nadu.
A sad ću ga i prokomentarisati...
Boriti se za bolji život ljudi... A čime ćeš se ti boriti, ako nemaš poluge moći, vlasti i institucija države Srbije? Lepim rečima? Teško. Ubeđivanjem? To ne ide, probali smo... Pogodbama sa kosovskim političarima? Istim onim koji su okrvavili ruke srpskom krvlju? Ne ide brate... Nikako..
U NJIHOVOM Ustavu, koji nikad neće ni biti na snazi, Srbi i ostali neće biti NAROD. Biće manjina, i imaće manje prava neko bilo koji Šiptar, ikada, na Kosovu i Metohiji.
Možeš da im pretiš ekonomskom blokadom, ali to neće ići, dobrim delom jer će i naši ljudi plaćati dole plaćati tu cenu?
Zabranićeš im da se leče kod nas? Nije humano brate... Zabranićeš im da prolaze kroz Srbiju? Pa i to ćeš teško moći... Šta ti, kako kažeš REALNO možeš da učiniš?
Misliš li da treba da ih odobrovoljimo i nagradimo što su od '45 pa naovamo, počevši od kriminalnog komunističkog zakona o zabrani vraćanja Srba na Kosovo, preko godina i godina tihog pritiska za iseljavanje, uvoza Albanaca bez ikakve mere i davanja NJIHOVOG državljanstva, prisile Roma, Goranaca i sličnih da se izjašnjavaju kao Albanci, do intervencije potplaćenih kongresmena iz Amerike, i sinergije sa AlKaidinim trening instruktorima, mudžahedinima i islamskim finansijerima, i 1300 Srba nedužnih ubijenih i nestalih, na početku NJIHOVE vlasti koje im je NATO poklonio, i da im posle DAMO državu? Da se rukujemo sa njima i otvaramo njihove konzulate?
O čemu ti pričaš? O kojem realnom životu? Srbi tamo nemaju NIKAKAV život, a verovatno ni NJEGA nebi imati kada bi se šiptari osamostalili...

Naša krivica ne bi postojala da oni nisu 50 godina unazad pokušavali da isteraju Srbe. Da nisu doveli NATO na Kosovo i Metohiju. Svi pričaju o zločinima.. Ajde kaži ko bi normalan bilo koga oslobodio odgovornosti za počinjene zločine? Na bilo kojoj strani?
Ali napad i odbrana nisu isto. Onaj koji se brani ima više prava od onog koji napada. Srbi su ukinuli ustav po kome su oni mogli da se odvoje od Srbije, jel to naša krivica? To nije normalno. Što su Ameri poslali na doživotnu sve one koji su se borili za Nezavisan Teksas? (Uzgred i on je Južna Pokrajina!!!) Što Španci ne daju Baskima državu? Što? Zato što red mora da se zna. Red je vladavina prava i zakona. I nikako drugačije.
Pošto niko ne priča o krivici - pravoj krivici, a ja ću ti reći: Odgovornost za nešto učinjeno je na SVIMA koji su učestvovali u tome, ali najveća je krivica, na onima koji su RAT počeli, finansirali i osmislili i pokrenuli. A rat je takva 'ljudska tvorevina' koja ima vrlo nedefinisana pravila, koja se stalno 'rastežu' i krše i to je vladavina LUDILA. E oni koji su to pokrenuli TI SU NAJVIŠE KRIVI.
A onda idu i oni ostali koji su ostvarivali taj plan i oni koji su doprinosili da to ludilo bude veće.

Ja sam isto bio na Kosovu i znam kako je. Različito je svuda. Ide od 'nesigurno' do 'nepodnošljivo'. Isto tako sam video da je Kosovsko pomoravlje praktično Srbija, i nikakvu nisam video razliku od prostora kilometrima pre i posle granice... Isti je osećaj... Ista je geografija... Isti su ljudi.. Iste su kuće... Ljudi isto razmišljaju... Prodavnice imaju iste proizvode... Isti jezik se govori..
Sve je isto.. I biće isto. Ostaće, koliko god da ima Šiptara. Bilo je u Srpskoj istoriji i većih sila, pa su se povukle... A ove sile su u zenitu svoje moći... Posle toga sledi PAD. Tako to ide... Jin i Jang se smenjuju i to se nikada neće promeniti.. Uvek će oni koji su dole biti gore, a oni koji su gore biće dole... Oni koji su namerno žrtvovali živote svojih građana, znali su da će posledica toga biti sloboda preostalih.. To su radili Šiptari na Kosovu, to su radili muslimani u Bosni, to rade i samoubice u Izraelu i slično.. Znaju da ŽRTVA dovodi nekog dobitka... Takva žrtvovanja su se radila u mnogim kulturama u ljudskoj istoriji, ali su se obavezno završavala propadanjem tih kultura... Tako i slično će biti i sada... Jednostavno svako uzimanje krvi se "PLAĆA"... Pop

Osim toga, ljudi se menjaju. Sve se menja. A promene zahvataju i njih. Kao što su se pojedini promenili za par godina, tako se i ovi sada menjaju i sve više će se menjati... Trebalo bi mnogo da ti obrazlažem u detalje, videćeš... angel
Svako će shvatiti kako valja da se živi i kako treba da se ophodi prema nekome ko živi sa tobom i pored tebe. I sa time neće biti kompromisa. Moraće tako da bude...Pop



Sačuvana

fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Februar 02, 2008, 17:33:57 »

U tirani nisam bio , ali su mi ljudi koji su bili pricali isto ovo sto ti kazes i iskreno im verujem !
takodje mislim i da postoji razlika izmedju alb u alb i shiptara na Kosovu !! To jeste jedan narod , ali je razlika ipak vidljiva ! Npr. vera vecine u alb nije islam nego koliko znam katolicanstvo i protestantstvo , a svi znamo sta je na Kosovu , ne samo muslimanska vera nego islam u onom naj radikalnijem smislu ....
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Februar 02, 2008, 17:50:15 »

Zen
Srbi nemaju normalan zivot tamo ali im zivot  nijeu oduzet odjednom kako se to danas u Srbiji prikazuje sto si i sam napisao i bilo je prilika da se to zaustavi da je bilo bar malo pameti u vrhu drzave
jeste ovo je istina sto si naveo ali mi sada nemamo vise izbora sem ova dva: ili cemo im "dati" drzavu(i jos bi dobro prosli kad bi podelili Kosovo) ili cemo odbiti sve njihove zahteve i prkositi EU i posle eventualnog jednostranog proglasenja nezavisnosti sto bi na kraju jos ako izaberu Nikolica dovelo do novog rata gde bi smo izgubili mnogo vise nego samo Kosovo a to sigurno necemo....
sto se zrtva i ubijanja tice niko nije nevin i nazalost nismo u poziciji da isterujemo pravdu ti zivoti su nestali zauvek na jedan sraman nacin i to se nece moci ispraviti niti naplatiti i to je nasa surova istina sa kojom se suocavamo
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #59 poslato: Februar 02, 2008, 18:09:28 »

Ima rešenja Felixe, ima... Samo što se ne vidi, jer je vidokruk sužen. Vizija ljudi koji su mahom na vlasti, je ravna nuli. A tu uskogrudost ćemo mi ostali plaćati. I već je plaćamo. Ali kažem ti, ima rešenja i ono će biti sasvim drugačije i običnije od ovoga svega što si naveo i iznenadićeš se za koju godinu kako se sve to odigralo. Biće vrlo spontano i obično... Neće biti ničeg neobičnog i radikalnog...
Eto. Mislim, ne moraš da mi veruješ, to će jednostavno biti tako...
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM